2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strojní vybavení vinohradu, rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tunelového rosiče, mulčovače, taženého sklízeče hroznů a návěsu na přepravu hroznů pro ŠZP Žabčice.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Tunelový rosič
Beschreibung: Předmětem části 1 je dodávka tunelového rosiče do vinice s hlavní nádrží 1 500 l, který je vybavený indikátorem hladiny s elektronickým ovládáním tlaku a elektroventilů z kabiny traktoru. Rosič je vybavený rámem pro ošetření více řádků naráz.
Interne Kennung: UM/511/2026 - 1
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Návěs na přepravu hroznů
Beschreibung: Předmětem části 4 je dodávka návěsu na přepravu sklizených hroznů na větší vzdálenosti k odběrateli. Jedná se o podvozek se dvěma nápravami, na kterém je umístěna nerezová vodotěsná korba. Hydraulicky výklopná.
Interne Kennung: UM/511/2026 - 4
Haupteinstufung (cpv): 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Tažený sklízeč hroznů
Beschreibung: Předmětem části 3 je dodávka taženého sklízeče hroznů, v agregaci s kolovým traktorem. Stroj je osazen setřásacími tyčemi a separačním systémem pro zvýšení čistoty sklizené suroviny. Připojení k traktoru do etážového závěsu a nezávislá hydraulická jednotka uchycená do TBZ traktoru.
Interne Kennung: UM/511/2026 - 3
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Mulčovač pro souběžné mulčování a vyžínání příkmeného pásu
Beschreibung: Předmětem části 2 je dodávka mulčovače pro ošetřování zatravněného meziřadí a souběžné vyžínání příkmeného pásu ve vinicích. Agregace se zadním TBZ traktoru kat. II. Stroj je vybaven autonomní nezávislou hydraulikou s chladící jednotkou. Pohon zajištěn přes vývodový hřídel od traktoru.
Interne Kennung: UM/511/2026 - 2
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher