2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych 2. Opis przedmiotu zamówienia: 2.1 Przedmiot zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 4.1-4.8 do SWZ (4.1 – część 1. zamówienia, 4.2 – część 2. zamówienia, 4.3 – część 3. zamówienia, 4.4 – część 4. zamówienia, 4.5 – część 5. zamówienia, 4.6 - część 6. zamówienia, 4.7- część 7. zamówienia, 4.8- część 8. zamówienia) oraz w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 2.1 – 2.8 do SWZ (2.1 – część 1. zamówienia, 2.2 – część 2. zamówienia, 2.3 – część 3. zamówienia, 2.4 – część 4. zamówienia, 2.5 – część 5. zamówienia, 2.6- część 6 zamówienia, 2.7- część 7. zamówienia, 2.8- część 8. zamówienia). 2.2 Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do siedzib niżej wskazanych jednostek organizacyjnych Zamawiającego: -Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku, ul. Pułkowa 11, 15-143 Białystok -Zarząd Zlewni w Augustowie, ul. 29 Listopada 5, 16-300 Augustów -Zarząd Zlewni w Białymstoku, ul. Handlowa 6, 15-399 Białystok -Zarząd Zlewni w Giżycku, ul. Jeziorna 10, 11-500 Giżycko -Zarząd Zlewni w Olsztynie, ul. Partyzantów 1/2, 10-522 Olsztyn -Zarząd Zlewni w Ostrołęce, ul. Poznańska 19, 07-409 Ostrołęka -Pokój gościnny Swoboda 1, 16-300 Augustów, pokój gościnny Dębowo 5, 16-310 Sztabin -Pokój gościnny ul. Słowiańska 17, 11-500 Giżycko, pokój gościnny ul. Mrągowska 10, 11-730 Mikołajki, pokój gościnny Przerwanki 28, 11-610 Pozezdrze, pokój gościnny Kociołek Szlachecki 13, 12-200 Pisz 3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do wniesienia w miejsca wskazane przez przedstawiciela Zamawiającego dostarczanego towaru i jego montażu. 4. Wszystkie dostarczane przez Wykonawcę meble muszą być fabrycznie nowe, pełnowartościowe, wolne od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. 5. Termin wykonania zamówienia wynosi 21 dni roboczych i jest jednym z kryteriów oceny ofert, szczegółowo opisanym w pkt 17.4.2. SWZ. (dotyczy wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 3. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, nie przewiduje zawarcia umowy ramowej ani aukcji elektronicznej. 5. Wykonawca w terminie składania ofert składa: 1) Ofertę- Formularz ofertowy-Zał Nr 1 do SWZ i Formularz asortymentowo-cenowy zgodny w treści z Załącznikiem Nr 2.1-2.8 do SWZ 2) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania złożone na formularzu JEDZ/ESPD oraz wstępne oświadczenie sankcyjne stanowiące zał 3A do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, JEDZ oraz oświadczenie sankcyjne zgodne z zał. 3A do SWZ składa każdy z wykonawców. 3) Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 4) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy, jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 3. 5) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - w przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 7. Zgodnie z art. 126 ust. 1 Pzp przed wyborem najkorzystniejszej oferty, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych tj.: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 m-cy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3, 4, 5 i 6 Pzp 4) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozp. MRPiT w zakresie wskazanym w pkt 7 powyżej, zgodnie z zapisami pkt 14 SWZ. 9. PODSTAWY WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA: 1) art. 108 ust. 1 Pzp; 2) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111/1 z 8.4.2022), tj: -lit. a) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; -lit. b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego punktu;lub -lit. c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego punktu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514)tj: - pkt 1) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy; - pkt 2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1124 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy; - pkt 3) pkt 3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 120 ze zm.) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art.1pkt3 ww. ustawy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39141000 Küchenmöbel, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39143112 Matratzen, 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.1 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.1 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 1
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8. oraz nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 -Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Augustowie
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.2 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.2 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8. oraz nie przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Białymstoku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.3 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.3 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Giżycku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.4 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.4 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Olsztynie
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.5 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.5 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Ostrołęce
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.6 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.6 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39113100 Sessel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Dostawa mebli na potrzeby pokoi gościnnych w Zarządzie Zlewni w Augustowie
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.7 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.7 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39113100 Sessel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39141000 Küchenmöbel, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Dostawa mebli na potrzeby pokoi gościnnych w Zarządzie Zlewni w Giżycku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.8 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.8 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.50.2025 - Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39121000 Schreibtische und Tische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39113100 Sessel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39141000 Küchenmöbel, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39143112 Matratzen