See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie specjalistycznych pracowni zawodowych w Zespole Szkół nr 4, Zespole Szkół nr 6 i Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy w podziale na następujące części: Część I: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni magazynowej 3 i stanowiska dydaktycznego pracowni robotyki dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ Część II: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni robotyki - magazynu wysokiego składowania dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 7 do SWZ Część III: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni układu sterowania dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 8 do SWZ Część IV: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni podstaw elektroniki dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 9 do SWZ Część V: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni symulacji turystycznej i hotelarskiej dla ZS nr 6 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 10 do SWZ Część VI: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa symulatora wózka widłowego dla ZS nr 8 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 11 do SWZ Część VII: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni logistyki (sala 6 i 36) dla ZS nr 8 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 12 do SWZ
Interne Kennung: BZP/33/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa doposażenia pracowni magazynowej 3 i stanowiska dydaktycznego pracowni robotyki dla ZS nr 4 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni magazynowej 3 i stanowiska dydaktycznego pracowni robotyki dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa doposażenia pracowni robotyki - magazynu wysokiego składowania dla ZS nr 4 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni robotyki - magazynu wysokiego składowania dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni układu sterowania dla ZS nr 4 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni układu sterowania dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 8 do SWZ
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni podstaw elektroniki dla ZS nr 4 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia stanowisk w pracowni podstaw elektroniki dla ZS nr 4 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 9 do SWZ
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Dostawa doposażenia pracowni symulacji turystycznej i hotelarskiej dla ZS nr 6 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni symulacji turystycznej i hotelarskiej dla ZS nr 6 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 10 do SWZ
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Dostawa symulatora wózka widłowego dla ZS nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa symulatora wózka widłowego dla ZS nr 8 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 11 do SWZ
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: Dostawa doposażenia pracowni logistyki (sala 6 i 36) dla ZS nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa doposażenia pracowni logistyki (sala 6 i 36) dla ZS nr 8 w Szczecinie”, szczegółowo opisana w załączniku nr 12 do SWZ
Interne Kennung: Część VII