2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów specjalnych o dmc. do 5,5t z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa 8 sztuk samochodów specjalnych o dmc. do 5,5t z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie.
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/04598/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001