See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zbiornika przeciwpowodziowego w Piaskach o pow. 96,95 ha - wycena gruntów ok 800 szt. przez rzeczoznawcę Majątkowego przeznaczonych do nabycia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie operatu szacunkowego zawierającego wyceny wartości nieruchomości dla około 788 działek, które zostaną objęte zakresem przedmiotowej inwestycji. Liczba działek koniecznych do wyceny może ulec zmianie po dokładnej analizie dokumentów geodezyjnych i prawnych wykonanych przez geodetę. Opracowanie zamawianej dokumentacji związane jest z projektowanym zbiornikiem przeciwpowodziowy „Piaski”. Projektowany zbiornik zlokalizowano na terenie trzech obrębów: 061703_4.0001 Miasto Piaski Obręb 1, 061703_5.0010 Gardzienice Drugie, 061703_5.0011 Giełczew w gminie Piaski, powiat świdnicki, woj. Lubelskie.
Vorherige Bekanntmachung: 220013-2026
Interne Kennung: L.ROZ.270.2.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1.