2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 12 urządzeń firewall oraz usługa wsparcia i aktualizacji oprogramowania dla 7 urządzeń firewall FortiGate
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 12 szt. fabrycznie nowych urządzeń firewall z wbudowaną funkcjonalnością antywirus, IPS, Web Filtering, zarządzanie zgodnością, antyspam, kontrolą warstwy aplikacji i tunelowaniem IPSec VPN i niezbędnymi licencjami (zwanych dalej „nowymi urządzeniami”), w tym: a) 10 szt. typu A, b) 2 szt. typu B, wraz z subskrypcjami aktualizacji baz sygnatur ataków dla nielimitowanej liczby użytkowników, niezbędnymi licencjami oraz gwarancją, wsparciem technicznym producenta i aktualizacją oprogramowania urządzeń; 2) instalacja i wdrożenie wymienionych w punkcie 1 nowych urządzeń w sądach administracyjnych (NSA i WSA): a) 10 szt. typu A, w serwerowniach wojewódzkich sądów administracyjnych zlokalizowanych poza Warszawą, w miejsce zainstalowanych obecnie FortiGate 100E b) 2 szt. typu B w serwerowniach sądów administracyjnych zlokalizowanych w Warszawie (NSA i WSA), w miejsce zainstalowanych obecnie urządzeń FortiGate 1500D, w tym przeniesienie konfiguracji z demontowanych urządzeń na nowe urządzenia oraz ponowne uruchomienie, bezpośrednio po wymianie urządzenia w danej lokalizacji, transmisji danych IPSec VPN pomiędzy Centrami Danych NSA a daną lokalizacją, w oparciu o istniejącą sieć rozległą WAN MPLS; 3) odnowienie subskrypcji usługi pogwarancyjnego wsparcia technicznego producenta, realizowanego w trybie 8 godzin przez 5 dni w tygodniu z możliwością aktualizacji oprogramowania dla 7 urządzeń firewall FortiGate (2 szt. model 900G, 5 szt. model 200E) oraz dla centralnego zarządzania FortiManager i kolektora logów FortiAnalyzer, pracujących w infrastrukturze informatycznej NSA i WSA; 4) odnowienie subskrypcji aktualizacji baz sygnatur ataków w wymienionych w pkt 3 urządzeniach firewall dla modułów UTM typu antywirus, IPS, Web Filtering, zarządzanie zgodnością, antyspam, kontrola aplikacji; 5) świadczenie usług w ramach gwarancyjnego i pogwarancyjnego wsparcia technicznego producenta dla łącznie 19-tu urządzeń firewall wymienionych w pkt 1 i 3 w trybie 5 dni roboczych w tygodniu po 8 godzin w każdym dniu, a także usług aktualizacji oprogramowania i bieżących automatycznych aktualizacji baz sygnatur ataków, na podstawie subskrypcji określonych w pkt 1, 3 i 4. 6) świadczenie przez Wykonawcę usługi techniczno-konserwacyjnej, wsparcia technicznego inżynierów Wykonawcy i realizacji postulatów zmian w konfiguracjach 19-tu urządzeń firewall wymienionych w pkt 1 i 3 wraz z oprogramowaniem, centralnym zarządzaniem FortiManager i kolektorem logów FortiAnalyzer, z uwzględnieniem wdrożonej pomiędzy Centrami Danych, NSA i wszystkimi WSA sieci transmisji danych MPLS i IPSec VPN; - zgodnie ze szczegółowym opisem i wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.262.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001