418434-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Overheidsopdracht voor werken voor de sloop van de straatgebouwen, de bouw van het nieuwe gebouw Plint en de casco-renovatie van de gebouwen Hangar, Raffinaderij en Bodega.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor werken voor de sloop van de straatgebouwen, de bouw van het nieuwe gebouw Plint en de casco-renovatie van de gebouwen Hangar, Raffinaderij en Bodega.
BeschreibungOverheidsopdracht voor werken voor de sloop van de straatgebouwen, de bouw van het nieuwe gebouw Plint en de casco-renovatie van de gebouwen Hangar, Raffinaderij en Bodega.
Interne KennungPPP0UX-514/6040/MR-599
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMR-599_1
Optionen
Beschreibung der OptionenToegestane opties (Niet gespecifieerd)