2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA – ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBOVÝCH PRACÍ NA LC V ELEKTRÁRNĚ HODONÍN
Beschreibung: Předmětem této Rámcové dohody je závazek Dodavatele provést pro Objednatele zejména níže specifikované činnosti: a) Zámečnické, svářečské, lešenářské, izolatérské a natěračské práce jako zejména: - údržba a opravy pásových, šnekových, řetězových dopravníků a elevátoru, - opravy a údržba armatur, přírub atd., - opravy a údržba čerpadel, radiálních ventilátorů (točivé stroje), - montáže lešení a tepelné izolace. b) Veškeré demontážní a montážní práce v potřebném rozsahu. c) Správu a přepravu veškerých materiálů, věcí, komponent apod. nutných k poskytování plnění. d) Manipulaci s demontovaným zařízením a jeho částmi, případně s olejovými náplněmi. e) Organizování, řízení oprav a kontrol realizovaných akcí. f) Úklidy technologických prostor. g) Čištění jímek, vodojemů, kanálů a technologických i netechnologických zařízení. h) Manipulační práce.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00014925
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 27.1 Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v čl. 27 Pokynů pro dodavatele.