418549-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Dodávky RTU a senzorové techniky pro Smart DTS II
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky RTU a senzorové techniky pro Smart DTS II
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka RTU navržených dodavatelem, jejich parametrizace, nastavení a systémová integrace. Systémovou integrací je myšleno zajištění plné spolupráce se zařízeními třetích stran, a to formou předem dodané konfigurace nebo v případě potřeby zajištěním přímo na místě realizace stavby. K těmto zařízením také dodávka vlastní spotřeby 24 V DC pro použití ve VN rozváděči v DTS. V případě měření pomocí senzorů nebo kapacitních snímačů musí být součástí plnění i dodávka senzorů a jejich kalibrace s RTU. Předmětem veřejné zakázky je dále mimozáruční servis dle specifikace v servisní smlouvě. Zakázka není dělena na části.
Interne KennungDodávky RTU a senzorové techniky pro Smart DTS II
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001