2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Miasto Marki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. Budowa i utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Miasto Marki („Przedsięwzięcie”). W ramach Przedsięwzięcia partner prywatny zobowiązany będzie do rozbudowy dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, a następnie do utrzymania dróg we właściwym stanie technicznym na etapie eksploatacyjnym. Projekt zostanie zrealizowany na podstawie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1637 ze zm.) w przetargu nieograniczonego określonego w art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) („ustawa PZP”). Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 189001-2025
Interne Kennung: WZP.271.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. Budowa i utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Miasto Marki („Przedsięwzięcie”). W ramach Przedsięwzięcia partner prywatny zobowiązany będzie do rozbudowy dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, a następnie do utrzymania dróg we właściwym stanie technicznym na etapie eksploatacyjnym. Projekt zostanie zrealizowany na podstawie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1637 ze zm.) w przetargu nieograniczonego określonego w art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) („ustawa PZP”). Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten