418569-2026 - Wettbewerb
Polen – Organisation von Messen und Ausstellungen – PRZYGOTOWANIE PROJEKTU, WYKONANIE ZABUDOWY I UDOSTĘPNIENIE STOISKA WYSTAWIENNICZEGO WRAZ Z EWENTUALNYMI ŚWIADCZENIAMI DODATKOWYMI NA WYDARZENIU: SPACE TECH EXPO EUROPE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYGOTOWANIE PROJEKTU, WYKONANIE ZABUDOWY I UDOSTĘPNIENIE STOISKA WYSTAWIENNICZEGO WRAZ Z EWENTUALNYMI ŚWIADCZENIAMI DODATKOWYMI NA WYDARZENIU: SPACE TECH EXPO EUROPE
Beschreibung: Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie koncepcji oraz projektu zabudowy stoiska wystawienniczego, wykonania stoiska wystawienniczego na podstawie zaakceptowanego przez Zamawiającego projektu, montaż i demontaż stoiska wystawienniczego na Space Tech Expo Europe (Brema, Niemcy); 2) wyposażenie stoiska w wymagany sprzęt; 3) zapewnienie produktów spożywczych oraz środków czystości dla funkcjonowania stoiska wystawienniczego; 4) zapewnienie obsługi technicznej i sprzątającej, 5) zapewnienie Hostess/hostów; 6) organizacja eventu, w tym zapewnienie (cateringu i nagłośnienia); 7) zapewnienie usługi transportu materiałów informacyjno - promocyjnych Zamawiającego; 8) przygotowanie i montaż filmu promocyjnego przedstawiającego pełen zakres działań promocyjnych prowadzonych na stoisku wystawienniczym; 9) ubezpieczenie.
Interne Kennung: BO/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 85312320 Beratungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60161000 Paketbeförderung, 92111200 Herstellung von Werbe-, Reklame- und Informationsfilmen und -videofilmen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie projektu, wykonanie zabudowy i udostępnienie stoiska wystawienniczego wraz z ewentualnymi świadczeniami dodatkowymi na wydarzeniu: Space Tech Expo Europe
Beschreibung: Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie koncepcji oraz projektu zabudowy stoiska wystawienniczego, wykonania stoiska wystawienniczego na podstawie zaakceptowanego przez Zamawiającego projektu, montaż i demontaż stoiska wystawienniczego na Space Tech Expo Europe (Brema, Niemcy); 2) wyposażenie stoiska w wymagany sprzęt; 3) zapewnienie produktów spożywczych oraz środków czystości dla funkcjonowania stoiska wystawienniczego; 4) zapewnienie obsługi technicznej i sprzątającej, 5) zapewnienie Hostess/hostów; 6) organizacja eventu, w tym zapewnienie (cateringu i nagłośnienia); 7) zapewnienie usługi transportu materiałów informacyjno - promocyjnych Zamawiającego; 8) przygotowanie i montaż filmu promocyjnego przedstawiającego pełen zakres działań promocyjnych prowadzonych na stoisku wystawienniczym; 9) ubezpieczenie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej SOPZ).