418609-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługi promocyjne świadczone przez Polski Związek Piłki Siatkowej na rzecz GZM w ramach dwóch wydarzeń siatkarskich: „Siatkarska Liga Narodów mężczyzn” oraz „Finał Kinder Joy of moving”, które odbędą się w terminach: 24-28 czerwca oraz 3-5 lipca 2026 roku w Gliwicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi promocyjne świadczone przez Polski Związek Piłki Siatkowej na rzecz GZM w ramach dwóch wydarzeń siatkarskich: „Siatkarska Liga Narodów mężczyzn” oraz „Finał Kinder Joy of moving”, które odbędą się w terminach: 24-28 czerwca oraz 3-5 lipca 2026 roku w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych świadczonych przez Polski Związek Piłki Siatkowej na rzecz GZM w ramach dwóch wydarzeń siatkarskich: „Siatkarska Liga Narodów mężczyzn” oraz „Finał Kinder Joy of moving”, które odbędą się w terminach: 24-28 czerwca oraz 3-5 lipca 2026 roku w Gliwicach
Interne Kennung: ZP.270.11.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001