See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst traiteurdiensten in het kader van vergaderingen en evenementen van de Erasmushogeschool Brussel
Beschreibung: Raamovereenkomst traiteurdiensten in het kader van vergaderingen en evenementen van de Erasmushogeschool Brussel
Interne Kennung: JUR/2026/BREV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2026/BREV - 1
Beschreibung: - Perceel 1 “Broodjes en vergaderlunches”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUR/2026/BREV - 2
Beschreibung: - Perceel 2 “Eventcatering”
Interne Kennung: 2
418654-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: JUR/2026/BREV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2026/BREV - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: JUR/2026/BREV - 2
Interne identificatiecode: 2