See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przez „PKP Intercity” S.A. kolejowych usług przewozowych na rzecz „Koleje Małopolskie” sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez IC kolejowych usług przewozowych na rzecz KMŁ, która w imieniu własnym będzie zawierała umowy przewozu osób i rzeczy bezpośrednio z pasażerami
Interne Kennung: DZ.26.57.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez IC kolejowych usług przewozowych na rzecz KMŁ, która w imieniu własnym będzie zawierała umowy przewozu osób i rzeczy bezpośrednio z pasażerami