2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-142/2025 „Dostawa materacy i łóżek dla Działu Domów Studenckich Politechniki Wrocławskiej”
Beschreibung: SZP/243-142/2025 „Dostawa materacy i łóżek dla Działu Domów Studenckich Politechniki Wrocławskiej” 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa Zamawiającemu wolnych od wad fizycznych i prawnych łóżek i materacy spełniających wymagania techniczne, o których mowa w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz świadczenie usług związanych ze wspomnianą dostawą polegających na montażu oraz instruktażu z obsługi, jak też wyniesieniu, wywozu z demontażem i zagospodarowaniu starych łóżek. Miejsce dostawy i montażu: Dom studencki T-19, il. Witiga 8, 51-628 Wrocław. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załącznikach nr 3.1-3.3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 39143110-0 Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane. 37414100-4 Materace do spania 90511000-2 Usługi wywozu odpadów 90513000-6 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę obowiązkowej wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 uPzp. Tym samym Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu tych dokumentów. Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej przyszłego ,iejsca dostawy a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie z Panią Kamilą Bobryk tel., +48 071 340 75 86, e-mail: kamila.bobryk@pwr.edu.pl (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wyniesieniem, wywozem, demontażem i zagospodarowaniem starych łóżek oraz wniesieniem i montażem nowych łóżek i materacy, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. 6. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 5 tygodni od daty podpisania umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania 90 dni. 10. Oferta musi składać się z: 1.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 1.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 1.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 1.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 1.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 1.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 1.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 1.8. kalkulacji ceny stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio wypełniony i podpisany); 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: SZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37414100 Schlafmatten, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-142/2025 „Dostawa materacy i łóżek dla Działu Domów Studenckich Politechniki Wrocławskiej” 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa Zamawiającemu wolnych od wad fizycznych i prawnych łóżek i materacy spełniających wymagania techniczne, o których mowa w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz świadczenie usług związanych ze wspomnianą dostawą polegających na montażu oraz instruktażu z obsługi, jak też wyniesieniu, wywozu z demontażem i zagospodarowaniu starych łóżek. Miejsce dostawy i montażu: Dom studencki T-19, il. Witiga 8, 51-628 Wrocław. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załącznikach nr 3.1-3.3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 39143110-0 Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane. 37414100-4 Materace do spania 90511000-2 Usługi wywozu odpadów 90513000-6 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 5 tygodni od dnia podpisania umowy. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę obowiązkowej wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 uPzp. Tym samym Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu tych dokumentów. Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej przyszłego ,iejsca dostawy a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie z Panią Kamilą Bobryk tel., +48 071 340 75 86, e-mail: kamila.bobryk@pwr.edu.pl (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wyniesieniem, wywozem, demontażem i zagospodarowaniem starych łóżek oraz wniesieniem i montażem nowych łóżek i materacy, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne Kennung: LotA