2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Aleksandrów Łódzki w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Działanie FENX.01.03 Gospodarka wodno-ściekowa w podziale na zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Aleksandrów Łódzki w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Działanie FENX.01.03 Gospodarka wodno-ściekowa w podziale na zadania: a) Zadanie 1 - „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Daszyńskiego, Pustej, Rudnej, Kątnej, Jana III Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3904 mb, przyłącza ok. 1520 mb. Kanalizacja deszczowa ok 2075 mb. b) Zadanie 2 - „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Piotrkowskiej, Łomnik, Kwiatowej i Wojska Polskiego w Aleksandrowie Łódzkim” od długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3228 mb, sieć tłoczna ok. 1031 mb, przyłącza ok. 1175 mb c) Zadanie 3 - „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Jana Olbrachta, Wolności, Łąkowej i Pięknej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1410 mb, sieć tłoczna ok. 220 mb, przyłącza ok. 534 mb. Kanalizacja deszczowa ok. 312 mb. d) Zadanie 4 - „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mikołajczyka w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 512 mb, przyłącza ok. 209 mb e) Zadanie 5 - „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Ogrodowej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 98 mb, przyłącza ok. 85 mb f) Zadanie 6 - „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Warszawskiej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 403 mb, przyłącza ok. 250 mb g) Zadanie 7 - „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Wierzbińskiej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1280 mb, przyłącza ok. 861 mb.
Interne Kennung: 5/OZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje zawarto w I części SWZ - Instrukcja dla Wykonawców, w szczególności w w zakresie zastosowania procedury odwróconej, warunków udziału w postępowaniu i podstaw wykluczenia, sposóbu przygotowania i składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Daszyńskiego, Pustej, Rudnej, Kątnej, Jana III Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3904 mb, przyłącza ok. 1520 mb. Kanalizacja deszczowa ok 2075 mb
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Daszyńskiego, Pustej, Rudnej, Kątnej, Jana III Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3904 mb, przyłącza ok. 1520 mb. Kanalizacja deszczowa ok 2075 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit b i c.
Los: LOT-0002
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Piotrkowskiej, Łomnik, Kwiatowej i Wojska Polskiego w Aleksandrowie Łódzkim od długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3228 mb, sieć tłoczna ok. 1031 mb, przyłącza ok. 1175 mb.
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Piotrkowskiej, Łomnik, Kwiatowej i Wojska Polskiego w Aleksandrowie Łódzkim od długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 3228 mb, sieć tłoczna ok. 1031 mb, przyłącza ok. 1175 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Jana Olbrachta, Wolności, Łąkowej i Pięknej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1410 mb, sieć tłoczna ok. 220 mb, przyłącza ok. 534 mb. Kanalizacja deszczowa ok. 312 mb.
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Jana Olbrachta, Wolności, Łąkowej i Pięknej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: Kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1410 mb, sieć tłoczna ok. 220 mb, przyłącza ok. 534 mb. Kanalizacja deszczowa ok. 312 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mikołajczyka w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 512 mb, przyłącza ok. 209 mb.
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mikołajczyka w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 512 mb, przyłącza ok. 209 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Ogrodowej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 98 mb, przyłącza ok. 85 mb.
Beschreibung: Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Ogrodowej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 98 mb, przyłącza ok. 85 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Warszawskiej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 403 mb, przyłącza ok. 250 mb
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Warszawskiej w Aleksandrowie Łódzkim” o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 403 mb, przyłącza ok. 250 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Wierzbińskiej w Aleksandrowie Łódzkim o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1280 mb, przyłącza ok. 861 mb.
Beschreibung: Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Wierzbińskiej w Aleksandrowie Łódzkim o długości: kanalizacja sanitarna: sieć grawitacyjna ok. 1280 mb, przyłącza ok. 861 mb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dołączonej dokumentacji projektowej stanowiącej część OPZ
Interne Kennung: Zadanie 7