418716-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla pacjentów z uwzględnieniem diet specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został oznaczony następującymi kodami CPV: 55321000-6, 55520000-1.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów
Interne KennungSPZOZ/ZP/382/10/2026