2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Pohořelice, přístavba Lidická – vybavení nábytkem
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky „ZŠ POHOŘELICE, PŘÍSTAVBA LIDICKÁ – VYBAVENÍ NÁBYTKEM“ je pořízení školního nábytku a dalšího vybavení a jeho následná instalace v objektu přístavby základní školy (aktuálně ve výstavbě). Jedná se o dodávku nového, dosud nepoužívaného nábytku a vybavení do nových prostor základní školy.
Interne Kennung: Nábytek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel může v souladu s § 125 zákona v případě, že dojde k vyloučení vybraného dodavatele, vyzvat k uzavření smlouvy dalšího účastníka zadávacího řízení, a to v pořadí vyplývajícího z výsledku původního hodnocení, a to i opakovaně.