See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla jednostek Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie-Edycja II
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (nieużywanego) i wolnego od wad prawnych i fizycznych różnego sprzętu komputerowego dla jednostek Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 2.Zamawiający dokonuje wyodrębnienia przedmiotu zamówienia na 31 samodzielnych części, z których każda nazywana jest w dalszej części SWZ „Zadaniem” , dopuszczając tym samym składanie ofert częściowych na każdą z tych części. 3.Z zastrzeżeniem dodatkowych postanowień poniższych niniejszego działu, opis techniczny przedmiotu niniejszego zamówienia [wyszczególnienie rodzaju sprzętu komputerowego i wyposażenia w ramach danego Zadania, jego ilość oraz parametry techniczne, funkcjonalne lub inne wymagane przez Zamawiającego właściwości minimum dla poszczególnych Zadań składających się na przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 i 2 niniejszego działu określa Załącznik nr 2 SWZ. Sprzęt komputerowy opisany w Załączniku nr 2 SWZ został opisany również z dodatkowym wyodrębnieniem pod nazwą „podzadanie”. Ilość podzadań - zwanych w dalszej części SWZ „podzadaniami” – w ramach każdego z zadań określa Załącznik nr 2 SWZ. Podzadanie nie stanowi odrębnego Zadania, lecz jedynie część zamówienia w ramach danego Zadania. 4.Z zastrzeżeniem dodatkowych postanowień ust. 5 niniejszego działu, ilekroć w postanowieniach poniższych dokumentu SWZ (i jej załącznikach), bez bliższego określenia, używany będzie zwrot SPRZĘT – należy przez to rozumieć całość sprzętu komputerowego, wymagań technicznych i serwisowych, wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 2 SWZ (w odniesieniu do danego Zadania), w tym oprogramowania, jeżeli w zakres Zadania w Załączniku nr 2 SWZ wchodzi również oprogramowanie. 5.Ilekroć dalej w postanowieniach dokumentu SWZ mowa będzie (bez bliższego określenia) o SPRZĘCIE w Zadaniu, SPRZĘCIE z Zadania, czy też o oferowanym w ramach Zadania/Zadań SPRZĘCIE) – należy przez to rozumieć SPRZĘT w rozumieniu tego pojęcia wskazanym w ust. 4 powyżej, tyle że w zakresie ograniczającym się odpowiednio do danego Zadania, którego dotyczy opis przedmiotu zamówienia wskazany w Załączniku nr 2 SWZ. 6.W zakres niniejszego zamówienia (realizacji dostawy, o której mowa w postanowieniach powyższych) wchodzi minimum (odpowiednio dla Zadania/ Zadań, na które składana będzie oferta): 1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego SPRZĘTU z Zadania/Zadań w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia Sprzętu”), którym będzie wskazane przez Zamawiającego pomieszczenie Uczelnianego Centrum Informatyki ZUT w Szczecinie, znajdujące się w budynku Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 20-21, 70-363 Szczecin (parter - wymagane jest wniesienie sprzętu do pomieszczenia); 2) Zapewnienie Zamawiającemu wolnej od wad prawnych licencji w odniesieniu do tych elementów SPRZĘTU w tym Zadaniu/Zadaniach, które, stosownie do Załączniku nr 2 SWZ wymagają wskazanego tam oprogramowania/innych programów komputerowych. Jeżeli treść Załącznika nr 2 SWZ nie stanowi w konkretnym przypadku inaczej zakres wymaganej licencji obejmuje licencję pełną i bezterminową. Dostarczone oprogramowanie/inne programy komputerowe muszą być fabrycznie nowe, nieużywane nigdy wcześniej oraz nie aktywowane nigdy wcześniej na żadnym urządzeniu, pochodzą z legalnego źródła i przeznaczone są do dystrybucji na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa. Zamawiający nie dopuszcza oprogramowania tzw. refurbished (odnowionego). 3) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na zaoferowany, dostarczony i wydany Zamawiającemu SPRZĘT w Zadaniu. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na SPRZĘT w Zadaniu przez okres nie krótszy niż okres wskazany dla Sprzętu w danym Zadaniu/podzadaniu, w Załączniku nr 2 SWZ. Uwaga: tam gdzie w poszczególnych Zadaniach/podzadaniach w Załączniku nr 2 SWZ gwarancja nie została określona, minimalny termin gwarancji wynosi: a) 36 miesięcy – dla zestawów komputerowych, terminali, jednostek centralnych komputerów, monitorów, dysków; b) 24 miesiące – dla pozostałego Sprzętu z Załącznika nr 2 SWZ, innego niż w pkt a) powyżej; 4) Uzyskanie i wydanie Zamawiającemu: • Dokumentu gwarancyjnego na okoliczność udzielenia Zamawiającemu gwarancji, o której mowa powyżej (w zakresie wynikającym ze złożonej oferty), • Instrukcji korzystania i poprawnej eksploatacji (w tym ewentualnie serwisowania i konserwacji) SPRZĘTU, • Inne dokumenty , jeżeli są niezbędne do korzystania ze Sprzętu lub zostały wymienione w Załączniku nr 2 SWZ lub Wzorze Umowy wymaganym dla danego Zadania na podstawie działu XIX ust. 1 SWZ jako dokumenty do wydania Zamawiającemu na etapie odbioru SPRZĘTU. 7. Szczegółowo zakres i sposób spełnienia świadczeń, o których mowa powyżej, określa Wzór Umowy wyznaczony dla danego Zadania, stosownie do postanowień działu XIX ust. 1 SWZ - Załacznik nr 8 SWZ).
Interne Kennung: ZP/SK/II/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery stacjonarne i monitory
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 1 jest dostawa Komputerów stacjonarnych 5 sztuk i monitorów 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 1) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 Komputery stacjonarne i monitory
Los: LOT-0002
Titel: Komputer przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 2 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 2) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2 Komputer przenośny
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 3 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 3) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3 Komputer przenośny
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 4 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuk. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 4) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4 Komputer przenośny
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 5 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 5) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5 Komputer przenośny
Los: LOT-0006
Titel: Tablet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 6 jest dostawa Tablet 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 6) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6 Tablet
Los: LOT-0007
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 7 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 7) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7 Komputer przenośny
Los: LOT-0008
Titel: Komputery przenośne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 8 jest dostawa Komputery przenośne 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 8) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8 Komputery przenośne
Los: LOT-0009
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 9 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 9) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9 Komputer przenośny
Los: LOT-0010
Titel: Urządzenie drukujące wielofunkcyjne (kolor)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 10 jest dostawa Urządzenie drukujące wielofunkcyjne (kolor) 1sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 10) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10 Urządzenie drukujące wielofunkcyjne (kolor)
Los: LOT-0011
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 11 jest dostawa Komputery przenośne 3 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 11) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11 Komputery przenośne
Los: LOT-0012
Titel: Zestawy komputerowe (komputer i monitor)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 12 jest dostawa Zestawy komputerowe (komputer i monitor) 16 kompletów. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 12) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12 - Zestawy komputerowe (komputer i monitor)
Los: LOT-0013
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 13 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 13) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13 Komputer przenośny
Los: LOT-0014
Titel: Komputery stacjonarne i Monitory ciekłokrystaliczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 14 jest dostawa Komputery stacjonarne 3 sztuki i Monitory ciekłokrystaliczne 7 sztuk. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 14) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14 Komputery stacjonarne i Monitory ciekłokrystaliczne
Los: LOT-0015
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 15 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 15) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15 Komputer przenośny
Los: LOT-0016
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 16 jest dostawa Komputer przenośny 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 16) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16 Komputer przenośny
Los: LOT-0017
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 17 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 17) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17 Komputer przenośny
Los: LOT-0018
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 18 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 18) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18 Komputer przenośny
Los: LOT-0019
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 19 jest dostawa Komputer przenośny 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 19) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19 Komputer przenośny
Los: LOT-0020
Titel: Komputery przenośne, Monitory ciekłokrystaliczne i Stacje dokujące do laptopów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 20 jest dostawa Komputery przenośne 2 sztuki, Monitory ciekłokrystaliczne 4 sztuki i Stacje dokujące do laptopów 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 20) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20 Komputery przenośne, Monitory ciekłokrystaliczne i Stacje dokujące do laptopów
Los: LOT-0021
Titel: Zestaw: komputer przenośny z monitorem i stacją dokującą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 21 jest dostawa Zestaw: komputer przenośny 1 sztuka z monitorem 2 sztuki i stacją dokującą 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 21) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21 Zestaw: komputer przenośny z monitorem i stacją dokującą
Los: LOT-0022
Titel: Komputer stacjonarny i Monitory ciekłokrystaliczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 22 jest dostawa Komputer stacjonarny 1 sztuka i Monitory ciekłokrystaliczne 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 22) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22 Komputer stacjonarny i Monitory ciekłokrystaliczne
Los: LOT-0023
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 23 jest dostawa Komputery przenośne 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 23) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23 Komputery przenośne
Los: LOT-0024
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 24 jest dostawa Komputer stacjonarny 1 sztuka i Monitory ciekłokrystaliczne 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 24) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24 Komputer stacjonarny i Monitory ciekłokrystaliczne
Los: LOT-0025
Titel: Komputery stacjonarne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 25 jest dostawa Komputery stacjonarne 32 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 25) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 25 Komputery stacjonarne
Los: LOT-0026
Titel: Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 26 jest dostawa Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 1 sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 26) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne
Los: LOT-0027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 27 jest dostawa Komputery przenośne 3 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 27) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27 Komputery przenośne
Los: LOT-0028
Titel: Komputery stacjonarne w obudowie stojącej i Monitory komputerowe UHD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 28 jest dostawa Komputery stacjonarne w obudowie stojącej 15 sztuk i Monitory komputerowe UHD 15 sztuk. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 28) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 28 Komputery stacjonarne w obudowie stojącej i Monitory komputerowe UHD
Los: LOT-0029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 29 jest dostawa Komputery przenośne 10 sztuk. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 29) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29 Komputery przenośne
Los: LOT-0030
Titel: Monitor ciekłokrystaliczny i Komputer przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 30 jest dostawa Monitor ciekłokrystaliczny 1 sztuka i Komputer przenośny 1sztuka. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 30) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 30 Monitor ciekłokrystaliczny i Komputer przenośny
Los: LOT-0031
Titel: Komputer stacjonarny, Monitor ciekłokrystaliczny i Komputery przenośne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Zadania nr 31 jest dostawa Komputer stacjonarny 1 sztuka, Monitor ciekłokrystaliczny 1 sztuka i Komputery przenośne 2 sztuki. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 31) podaje Załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część nr 31 Komputer stacjonarny, Monitor ciekłokrystaliczny i Komputery przenośne