2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění prodeje produktů na významném dopravním portále s nabídkou multimodální dopravy prostřednictvím ČD API
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS na zajištění prodeje produktů na významném dopravním portále s nabídkou multimodální dopravy prostřednictvím ČD API na období 48 měsíců. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude zejména: zajištění prodeje produktů na internetových stránkách účastníka a v mobilních aplikacích účastníka na platformách Android a iOS dle specifikace.
Interne Kennung: 56529/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001