See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 1618. Reconstructie N373 Norgervaart-Huis ter Heide
Beschreibung: Het projectgebied loopt vanaf de Norgerbrug tot en met de kruising met de N919 Kolonievaart. Het traject dient in zijn geheel te worden aangepakt. Het Werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het deels verbreden van de N373 Norgervaart; • Het verbreden van de berm van de N373 van km 0.0 t/m km 2.9; • Het aanbrengen van oeverconstructies; • Het aanbrengen van middengeleiders bij de oversteken Domeinweg en Koelenweg; • Het realiseren van een nieuwe dam met duikerconstructie bij de oversteek Domeinweg; • Het realiseren van een nieuwe verkeersbrug en fietsbrug bij de oversteek Koelenweg; • Het realiseren van een nieuwe fietsbrug bij de oversteek N919 Kolonievaart • Reconstructie van de kruising N373-N919; • Aanleg van twee faunapassages onder de N371 ten behoeve van otters.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000