2. Verfahren
Verfahren
Titel: Březová-Oleško – splašková kanalizace, ČOV a vodovod
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování splaškové kanalizace včetně čistírny odpadních vod o kapacitě 2000 EO a vodovodu v obci Březová-Oleško ve Středočeském kraji.
Interne Kennung: Kanalizace, ČOV a vodovod
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je popsána v čl. 11.2 zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, která se týká součástí předmětu plnění spočívající v realizaci stavebních a inženýrských objektů dle projektové dokumentace, specifikovaných v příloze zadávací dokumentace s názvem „Specifikace obsahu vyhrazené změny závazku“. Vymezení podmínek pro vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy: Zadavatel je oprávněn po uzavření smlouvy o dílo vyjmout z předmětu plnění realizaci stavebních a inženýrských objektů (případně jen některého či jen některých z nich) specifikovaných v příloze této zadávací dokumentace s názvem „Specifikace obsahu vyhrazené změny závazku“, nezíská-li na realizaci těchto součástí předmětu plnění finanční prostředky z dotačních zdrojů.