See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit), pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym z odpadów wielkogabarytowych, nie posiadających charakteru odpadu niebezpiecznego, obojętnego lub biodegradowalnego
Beschreibung: 1.Przedmiotem negocjacji będą warunki realizacji opisanego poniżej zamówienia oraz cena za odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym z odpadów wielkogabarytowych, nie posiadających charakteru odpadu niebezpiecznego, obojętnego lub biodegradowalnego. 2. Odpady będą oferowane w formie: luzem. Wykonawca będzie odbierał ww. odpady od Zamawiającego z instalacji: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUOK), ul. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn. 3. Ilość odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego wynosi 400 Mg. 4. Zamawiający nie ma wpływu na wielkość strumienia przyjmowanych odpadów, z uwagi na dużą zmienność tego strumienia. W przypadku zwiększenia strumienia odpadów lub przedłużających się awarii instalacji odbierających odpady od Zamawiającego w ramach innych umów/zamówień, Zamawiający dopuszcza skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP, polegającej na zwiększeniu ilości odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania dodatkowo o ilość 200 Mg. 5. Biorąc powyższe pod uwagę łączna ilość odpadów przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania wynosi 600 Mg, w tym: dla zamówienia podstawowego: 400 Mg oraz dla zamówienia w ramach opcji: do 200 Mg.
Interne Kennung: ZGOK/WR/26/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem negocjacji będą warunki realizacji opisanego poniżej zamówienia oraz cena za odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym z odpadów wielkogabarytowych, nie posiadających charakteru odpadu niebezpiecznego, obojętnego lub biodegradowalnego. 2. Odpady będą oferowane w formie: luzem. Wykonawca będzie odbierał ww. odpady od Zamawiającego z instalacji: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUOK), ul. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn. 3. Ilość odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego wynosi 400 Mg. 4. Zamawiający nie ma wpływu na wielkość strumienia przyjmowanych odpadów, z uwagi na dużą zmienność tego strumienia. W przypadku zwiększenia strumienia odpadów lub przedłużających się awarii instalacji odbierających odpady od Zamawiającego w ramach innych umów/zamówień, Zamawiający dopuszcza skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP, polegającej na zwiększeniu ilości odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania dodatkowo o ilość 200 Mg. 5. Biorąc powyższe pod uwagę łączna ilość odpadów przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania wynosi 600 Mg, w tym: dla zamówienia podstawowego: 400 Mg oraz dla zamówienia w ramach opcji: do 200 Mg.
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie ma wpływu na wielkość strumienia przyjmowanych odpadów, z uwagi na dużą zmienność tego strumienia. W przypadku zwiększenia strumienia odpadów lub przedłużających się awarii instalacji odbierających odpady od Zamawiającego w ramach innych umów/zamówień, Zamawiający dopuszcza skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP, polegającej na zwiększeniu ilości odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit) przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania dodatkowo o ilość 200 Mg.