2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiat lęborskiego.
Beschreibung: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285), Starosta Powiatu Lęborskiego ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt. 1–3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. 1. Nazwa i adres organizatora przewozów: Powiat Lęborski, ul. Czołgistów 5, 84 – 300 Lębork. 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie drogowym). 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy: Publiczny transport zbiorowy o charakterze użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych na terenie Powiatu Lęborskiego oraz powiatów sąsiednich, które zawarły z Powiatem Lęborskim, bądź zawrą porozumienie w ramach wspólnej realizacji tego zadania. 4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy, o której mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym: 31.12.2025 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: od 01.01.2026 r. do 31.12.2029 r. 6. Zmiana informacji: na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punkach 1 – 5. 7. Miejsca zamieszczenia ogłoszenia: 1) Biuletyn Informacji Publicznej https://powiatleborski.bip.gov.pl/, 2) Tablica główna w budynku Starostwa Powiatowego w Lęborku, 3) Strona internetowa https://www.powiat-lebork.com/, 4) Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej. Kontakt: Starostwo Powiatowe w Lęborku, ul. Czołgistów 5, 84 – 300 Lębork, Tel.: (59) 863 28 25, (59) 863 28 24, e – mail: sekretariat@starostwolebork.pl.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. na terenie powiatu lęborskiego.