418892-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na następujące części: - CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, przy ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk; - CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA: Kartoszyno, w gminie Krokowa.
Interne KennungDP.260.15.1.2026.DB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. - część 1 zamówienia.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III.1 SWZ.
Interne KennungCZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. - część 2 zamówienia.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III.2 SWZ w Kartoszynie, w gminie Krokowa.
Interne KennungCZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA