418928-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 przeznaczonego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków katastrof naturalnych lub awarii chemiczno – ekologicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 przeznaczonego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków katastrof naturalnych lub awarii chemiczno – ekologicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 przeznaczonego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków katastrof naturalnych lub awarii chemiczno – ekologicznych dla jednostki OSP włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w ramach zadania „Przystosowanie do zmian klimatu na terenie Gminy Brusy” dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania 2.9. Przystosowanie do zmian klimatu, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”. 2. Podstawowe wymagania, jakie powinien spełniać oferowany samochód zostały szczegółowo określone w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Miejscem przekazania przedmiotu zamówienia jest siedziba Wykonawcy.
Interne KennungNr ZP.271.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 przeznaczonego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków katastrof naturalnych lub awarii chemiczno – ekologicznych dla jednostki OSP włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w ramach zadania „Przystosowanie do zmian klimatu na terenie Gminy Brusy”
BeschreibungZakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 przeznaczonego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usuwania skutków katastrof naturalnych lub awarii chemiczno – ekologicznych dla jednostki OSP włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w ramach zadania „Przystosowanie do zmian klimatu na terenie Gminy Brusy” dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania 2.9. Przystosowanie do zmian klimatu, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Podstawowe wymagania, jakie powinien spełniać oferowany samochód zostały określone w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy. Miejscem przekazania przedmiotu zamówienia jest siedziba Wykonawcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge