See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INFOSTRADA KUJAW I POMORZA 3.0 – Utworzenie GESUT dla miasta Włocławek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie inicjalnej bazy danych Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Te-renu (GESUT) dla obszaru jednostki ewidencyjnej – miasto Włocławek o łącznej powierzchni 8508 ha. Zamówienie obejmuje dwa nierozłączne etapy: Etap I – analiza materiałów zasobu i utworzenie inicjalnej bazy GESUT Zakres obejmuje w szczególności: - analizę i weryfikację materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (mapy zasad-nicze, operaty techniczne, bazy BDOT500, EGiB, materiały branżowe), - identyfikację, klasyfikację i modelowanie obiektów GESUT zgodnie z obowiązującym schematem apli-kacyjnym, - utworzenie inicjalnej bazy danych GESUT w postaci numerycznej, - zapewnienie spójności topologicznej, geometrycznej i atrybutowej danych, - przygotowanie bazy do etapu uzgodnień. Etap II - uzgodnienie inicjalnej bazy GESUT z podmiotami władającymi sieciami Zakres obejmuje: - przeprowadzenie procedury uzgodnień z gestorami sieci uzbrojenia terenu, - rejestrację i obsługę uwag, zastrzeżeń i korekt zgłaszanych przez gestorów, - aktualizację i korektę inicjalnej bazy GESUT, - przygotowanie danych do przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Zamówienie obejmuje także wszelkie czynności pomocnicze, opracowania, zestawienia, raporty oraz czynno-ści formalno-prawne niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 179448-2026
Interne Kennung: IZ.ZP.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe, 71354000 Kartografiedienste, 72316000 Datenanalyse, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie inicjalnej bazy danych Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Te-renu (GESUT) dla obszaru jednostki ewidencyjnej – miasto Włocławek o łącznej powierzchni 8508 ha. Zamówienie obejmuje dwa nierozłączne etapy: Etap I – analiza materiałów zasobu i utworzenie inicjalnej bazy GESUT Zakres obejmuje w szczególności: - analizę i weryfikację materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (mapy zasad-nicze, operaty techniczne, bazy BDOT500, EGiB, materiały branżowe), - identyfikację, klasyfikację i modelowanie obiektów GESUT zgodnie z obowiązującym schematem apli-kacyjnym, - utworzenie inicjalnej bazy danych GESUT w postaci numerycznej, - zapewnienie spójności topologicznej, geometrycznej i atrybutowej danych, - przygotowanie bazy do etapu uzgodnień. Etap II - uzgodnienie inicjalnej bazy GESUT z podmiotami władającymi sieciami Zakres obejmuje: - przeprowadzenie procedury uzgodnień z gestorami sieci uzbrojenia terenu, - rejestrację i obsługę uwag, zastrzeżeń i korekt zgłaszanych przez gestorów, - aktualizację i korektę inicjalnej bazy GESUT, - przygotowanie danych do przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Zamówienie obejmuje także wszelkie czynności pomocnicze, opracowania, zestawienia, raporty oraz czynno-ści formalno-prawne niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia – zgodnie z ofertą przedstawioną przez Wyko-nawcę, jednak nie mniej niż 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego oraz nie więcej niż 72 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.