2. Verfahren
Verfahren
Titel: Breedtesportstimuleringsprogramma Sport aan de Geul 2027-2030
Beschreibung: de inwoners van de gemeente gezonder en actiever gaan leven en dichter bij elkaar worden gebracht. Samen met netwerkpartners wil de gemeente De gemeente wenst een meerjarig strategisch partnerschap met één contractpartner voor de uitvoering van het beweegstimuleringsprogramma 'Sport aan de Geul’. Hiermee beoogt de gemeente dat steeds meer inwoners in beweging komen en blijven en het plezier van sporten en bewegen ervaren. Juist ook inwoners die behoren tot (kwetsbare) groepen die nu nog een relatief lage sport- en beweegparticipatie hebben. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: Z.1260946
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toegankelijk voor alle geïnteresseerden binnen de EU
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport, 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de overeenkomst