418992-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Dozór i ochrona mienia Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka 1 i Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDozór i ochrona mienia Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka 1 i Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest dozór i ochrona mienia Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka 1 i Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie (CPV 79710000-4) z podziałem na: 1) część I, gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji i Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka 1 w Warszawie, 2) część II, gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzach Cenowych/Ofercie Wykonawcy” stanowiących załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ. 3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 4. Zamawiający opis przedmiotu zamówienia zawarł w: - zał. nr 10.1 do SWZ - dla części I; - zał. nr 10.2 do SWZ - dla części II. 5. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDozór i ochrona mienia Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji i Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów mieszczących się przy ul. Winnickiej 1 w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części I jest dozór i ochrona mienia Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka w Warszawie (CPV 79710000-4), gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Mazowieckiego Ośrodka Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji i Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Mokotów ul. Winnicka 1 w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ. 3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 4. Zamawiający opis przedmiotu zamówienia zawarł w zał. nr 10.1 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelDozór i ochrona mienia Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej mieszczącej się przy ul. Koszykowej 78 w Warszawie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest dozór i ochrona mienia Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie (CPV 79710000-4), gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej ul. Koszykowa 78 w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ. 3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 4. Zamawiający opis przedmiotu zamówienia zawarł w zał. nr 10.2 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.