See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych Gminy Świebodzice."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie w latach 2026r- 2028r. odpadów z terenów niezamieszkałych gminy Świebodzice na okres 36 miesięcy. Zamawiający zgodnie z posiadanymi decyzjami i pozwoleniami wymaganymi przepisami prawa dostarczać będzie wykonawcy odpady o następujących kodach: – 20 03 01 (niesegregowane mieszane odpady komunalne) w ilości 1800 Mg/36 miesięcy +/- 20%, - 20 02 01 (odpady podlegające biodegradacji) w ilości 450 Mg/36 miesięcy +/- 20%, - 15 01 01 (papier i tektura) w ilości 150 Mg/36 miesięcy +/- 20%, - 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) w ilości 150 Mg/36 miesięcy +/- 20%, - 15 01 07 (opakowania ze szkła) w ilości 180 Mg/36 miesięcy +/- 20%. Ilości odpadów do zagospodarowania wskazane powyżej są wartościami prognozowanymi i mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu, na co wykonawca wyraża zgodę i nie będzie dochodził roszczeń z tytułu zmian ilościowych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega, że minimalna ilość odpadów zlecona do zagospodarowania przez Wykonawcę stanowi 80% powyżej wskazanego zakresu. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: 1 ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2019 r. poz. 701 z późn. zm.), 2 ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.), 3 ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2019 r., poz. 1895 z późn. zm.), 4 ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach (Dz.U. z 2019 r., poz. 521 z późn. zm.), 5 ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2019 r., poz. 1396 z późn. zm.) oraz rozporządzeniami wydanymi na ich podstawie w zakresie dotyczącym realizacji zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 7 do SWZ – zwanym projektowane postanowienia umowne/ projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 733760-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych Gminy Świebodzice.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: 1 ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2019 r. poz. 701 z późn. zm.), 2 ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.), 3 ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2019 r., poz. 1895 z późn. zm.), 4 ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach (Dz.U. z 2019 r., poz. 521 z późn. zm.), 5 ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2019 r., poz. 1396 z późn. zm.) oraz rozporządzeniami wydanymi na ich podstawie w zakresie dotyczącym realizacji zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 6 do SWZ
Interne Kennung: ZGK-ZP03-2025
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen