419003-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion – Wykonywanie usług przystosowania siedlisk z zakresu kształtowania biotopu w celu wzmocnienia populacji dziko żyjących kuraków i owadów zapylających, na terenie Nadleśnictwa Żagań w latach 2025-2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług przystosowania siedlisk z zakresu kształtowania biotopu w celu wzmocnienia populacji dziko żyjących kuraków i owadów zapylających, na terenie Nadleśnictwa Żagań w latach 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej i łąkowo-rolnej w celu przystosowania siedlisk z zakresu kształtowania biotopu w celu wzmocnienia populacji dziko żyjących kuraków i owadów zapylających, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu redukcji podszytów, zakrzaczeń, wykaszania, ochrona biotopów mało powierzchniowych łąk, torfowisk, źródlisk, mechowisk, wrzosowisk oraz borówczysk do wykonania na terenie Nadleśnictwa Żagań w roku 2025 i 2026. Szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1. planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2. szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu przystosowania siedlisk i kształtowania biotopu w celu wzmocnienia populacji dziko żyjących kuraków i owadów zapylających i ma charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 3. Opis standardu technologii wykonawstwa prac z zakresu przystosowania siedlisk z zakresu kształtowania biotopu w celu wzmocnienia populacji dziko żyjących kuraków i owadów zapylających.
Interne Kennung: S.270.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft