See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż trzech podziemnych zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Rozwadów z podziałem na trzy części - Pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na dostawie i montażu trzech podziemnych zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Rozwadów z podziałem na trzy części - Pakiety. Roboty budowlane będą polegały na wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu ław fundamentowych, dostawie i montażu zbiorników przeciwpożarowych o pojemności 55 m3 każdy, zasypaniu wykopu oraz wykonaniu robót wykończeniowych instalacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 220374-2026
Interne Kennung: SA.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231600 Aufforstung, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet - Część I - Dostawa i montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o poj. 55 m3 na terenie działki o nr. ewid. 8264 obręb ewidencyjny Grębów, gmina Grębów, Leśnictwo Zapolednik.
Beschreibung: Roboty budowlane będą polegały na wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu ław fundamentowych, dostawie i montażu zbiornika przeciwpożarowego o pojemności 55 m3, zasypaniu wykopu oraz wykonaniu robót wykończeniowych instalacyjnych.
Interne Kennung: Pakiet - Część I - Zbiornik w leśnictwie Zapolednik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 44611500 Wassertanks
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet - Część II - Dostawa i montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego nr 1o poj. 55 m3 na terenie działki o nr. ewid. 8283 obręb ewidencyjny Zabrnie, gmina Grębów, leśnictwo Żupawa.
Beschreibung: Roboty budowlane będą polegały na wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu ław fundamentowych, dostawie i montażu zbiornika przeciwpożarowego o pojemności 55 m3 każdy, zasypaniu wykopu oraz wykonaniu robót wykończeniowych instalacyjnych.
Interne Kennung: Pakiet - Część II - Zbiornik nr 1 w leśnictwie Żupawa
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet - Część III - Dostawa i montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego nr 2 o poj. 55 m3 na terenie działki o nr. ewid. 5230 obręb ewidencyjny Żupawa, gmina Grębów, leśnictwo Żupawa.
Beschreibung: Roboty budowlane będą polegały na wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu ław fundamentowych, dostawie i montażu zbiornika przeciwpożarowego o pojemności 55 m3, zasypaniu wykopu oraz wykonaniu robót wykończeniowych instalacyjnych
Interne Kennung: Pakiet - Część III - Zbiornik nr 2 w leśnictwie Żupawa