2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przedłużenia licencji wraz ze wsparciem systemu zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Usługa przedłużenia licencji dla posiadanego przez Zamawiającego systemu nVision - moduły: network, inventory, users, helpdesk dla 1200 agentów wraz z usługą wsparcia systemu zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną na okres 24 miesięcy lub zakup licencji dla systemu równoważnego wraz z usługą wsparcia systemu zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną na okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: O.252.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001