2. Verfahren
Verfahren
Titel: CESNET – Dodávka výpočetních uzlů a diskového úložiště pro Metacentrum (2026)
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělená na 2 části. Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění HD, SMP, GPU1 a GPU2 výpočetních serverů podle specifikace uvedené zejména v části 1 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění). Součástí plnění je rovněž dodávka a instalace síťové infastruktury a poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 36 měsíců. Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění jednoho diskového úložiště o kapacitě min. 2 PB podle specifikace uvedené zejména v části 2 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění), včetně jeho zapojení do stávající infrastruktury. Součástí plnění je rovněž poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 60 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-2026-017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30211100 Supercomputer, 32420000 Netzausrüstung, 48822000 Computerserver, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 veřejné zakázky – HD, SMP a GPU výpočetní servery
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění HD, SMP, GPU1 a GPU2 výpočetních serverů podle specifikace uvedené zejména v části 1 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění). Součástí plnění je rovněž dodávka a instalace síťové infastruktury a poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 36 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-2026-017 - část 1 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30211100 Supercomputer, 30234000 Speichermedien, 48822000 Computerserver, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 15. zadávací dokumentace resp. čl. 9 přílohy č. 2A zadávací dokumentace (Obchodní podmínky zadavatele – závazný vzor Smlouvy o dodávce HD, SMP a GPU serverů pro MetaCentrum).
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 veřejné zakázky – diskové úložiště
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění jednoho diskového úložiště o kapacitě min. 2 PB podle specifikace uvedené v části 2 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění), včetně jeho zapojení do stávající infrastruktury. Součástí plnění je rovněž poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 60 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-2026-017 - část 2 VZ
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 15. zadávací dokumentace resp. čl. 9 přílohy č. 2B zadávací dokumentace (Obchodní podmínky zadavatele – závazný vzor Smlouvy o dodávce diskového úložiště pro MetaCentrum).