2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń pralniczych wraz przygotowaniem projektu technologicznego oraz dostawą i montażem elementów wyposażenia technologicznego pralni z barierą higieny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń pralniczych wraz przygotowaniem projektu technologicznego oraz dostawą i montażem elementów wyposażenia technologicznego pralni z barierą higieny w ramach projektu pn.: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa, adaptacja budynku wraz z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu na potrzeby rozszerzenia działalności Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Wałczu. Zamówienie powinno być zrealizowane zgodnie z: a) układem architektonicznym wynikającym z projektu technicznego realizowanej już inwestycji budowlanej w porozumieniu z wykonawcą inwestycji, b) planowanym zakresem i wielkością usług pralniczych. Wykonanie projektu technologicznego wraz z wyposażeniem powinno być zrealizowane zgodnie z: a) rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w pralniach i farbiarniach, b) rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, c) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, d) rozporządzeniem Ministra Spraw wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów i terenów, e) Polską Normą PN-EN 14065: 2016-07, f) ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób Niepełnosprawnych, g) ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, h) Standardami dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/standardy-dostepnosci-budynkow-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia został określony w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).
Interne Kennung: IZ.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51543400 Installation von Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001