2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów niskoemisyjnych dla Powiatu Starogardzkiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk takich samych, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem niskoemisyjnym hybrydowym oraz możliwością użycia paliwa syntetycznego HVO, spełniającym normę EURO-VI, z przeznaczeniem do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca udzieli co najmniej 24 miesięcznego okresu gwarancji bez limitu kilometrów.
Interne Kennung: PG.042.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dokumentacja postępowania, w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: bip.powiatstarogard.pl oraz na stronie prowadzonego postępowania https://powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001