419231-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Fernmeldedienste – Gemeente Vijfheerenlanden - Dataverbindingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGemeente Vijfheerenlanden - Dataverbindingen
BeschreibungDe Aanbestedende dienst heeft de behoefte om een nieuwe Overeenkomst aan te gaan voor het leveren, beheren en onderhouden van dataverbindingen voor diverse gemeentelijke locaties. De Overeenkomst moet voorzien in redundante verbindingen, hoge beschikbaarheid, beveiliging en uitbreidbaarheid. De scope van de opdracht betreft het leveren van nieuwe en vervangen/overnemen van bestaande lijnen, beheren en onderhouden van dataverbindingen voor diverse gemeentelijke locaties. De locaties zijn opgedeeld in twee typen verbindingen: type A en type B, zoals hieronder gespecifieerd: Zie Aanbestedingsdocument 1.1 Inleiding. -
Interne KennungIBMN-2025-VIJ-TK-002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72400000 Internetdienste, 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
Beschreibung- -
Interne Kennung1