See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf “Aanschaf DCCC, ECCC Gesloten bus voertuigen”
Beschreibung: 1. Inleiding Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen om een overeenkomst te sluiten met IVECO met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012 in combinatie met artikel 4.16 e.v. Aanbestedingswet 2012 kenbaar te maken aan belanghebbenden. Dit met als doel de belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren binnen de hieraan verbonden termijn kenbaar te maken. Opdrachtgever voor de overeenkomst is de Gemeente Breda, hierna te noemen: “Opdrachtgever”. 2. Motivatie gekozen procedure & voorgenomen overeenkomst Opdrachtgever motiveert haar keuze om gebruik te maken van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012 als volgt, aan de hand van drie cumulatieve criteria: de mededinging ontbreekt om technische redenen, er is geen redelijk alternatief of substituut en ontbreken van mededinging is niet het gevolg van kunstmatige beperking van de voorwaarden van de aanbesteding. Voor nadere toelichting zie hiervoor de bijlage in Mercell. 2. Korte beschrijving inkoopopdracht Binnen de gemeente Breda zijn DCCC-voertuigen (dubbele cabine chassis cabine), ECCC-voertuigen (enkele cabine chassis cabine) en gesloten bussen, zowel met enkele als dubbele cabine, in aanzienlijke aantallen operationeel. Met name de DCCC-voertuigen zijn ruim vertegenwoordigd. Een groot deel van deze voertuigen is ouder dan acht jaar en in meerdere gevallen ouder dan twaalf jaar. Zowel de technische als de economische staat van deze voertuigen maakt vervanging op korte termijn noodzakelijk. De huidige inzet brengt een verhoogd risico met zich mee voor de continuïteit van de operationele dienstverlening. Hoewel deze voertuigtypen binnen overheden en groenvoorzieningsbedrijven veelvuldig worden ingezet, betreft het in absolute zin een relatief klein marktsegment. Hierdoor worden deze voertuigconfiguraties door fabrikanten en importeurs beperkt meegenomen in elektrificatieprogramma’s.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 15