41925-2025 - Ergebnis
Polen – Programmierung von Anwendersoftware – Wytworzenie, instalacja, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych dla Platformy Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWytworzenie, instalacja, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych dla Platformy Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC)
BeschreibungZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/948310 1. Przedmiotem zamówienia jest wytworzenie, instalacja, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych dla Platformy Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Zakup realizowany w ramach projektu: „Interdyscyplinarne Pomorskie Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC)” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych (Nr umowy: 2023/ABM/02/00018). 2. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ - z zastrzeżeniem Rozdz. IX SWZ. 3. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę osób na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Czynności wykonywane przez osoby przy realizacji niniejszego zamówienia nie wyczerpują pojęcia stosunku pracy. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. Nie dotyczy osób wykonujących wolne zawody i świadczących usługi w ramach samozatrudnienia. 4. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: - obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; - osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; - osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 5. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanek wyszczególnionych w ust. 4 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 8 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 4 powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Vorherige Bekanntmachung493131-2024
Interne KennungGUM2024ZP0065
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wytworzenie, instalacja, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie produkcyjne oraz świadczenie usług gwarancyjnych dla Platformy Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Zakup realizowany w ramach projektu: „Interdyscyplinarne Pomorskie Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC)” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych (Nr umowy: 2023/ABM/02/00018). 2. Szczegółowy opis przedmiotu, zakres i sposób realizacji oraz postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 3 - opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 4 - projekt umowy do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. Na zamówienie składa się zamówienie podstawowe, świadczenie usług gwarancji i asysty technicznej oraz zamówienie objęte opcją szczegółowo opisane w Załączniku nr 3 - opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 4 - projekt umowy do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, jednorazowo lub wielokrotnie, do czasu wyczerpania puli osobogodzin. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta lub skorzysta z niego jedynie w części. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. 4. Przedmiot zamówienia, a także materiały i urządzenia niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia, muszą odpowiadać wszelkim obowiązującym normom oraz posiadać certyfikaty dopuszczające do obrotu i używania, jeżeli takie są wymagane. 5. Przygotowując ofertę, Wykonawca winien dokładnie zapoznać się z zawartością wszystkich dokumentów składających się na dokumentację przetargową, którą należy odczytywać wraz modyfikacjami i zmianami wnoszonymi przez Zamawiającego w trakcie trwania postępowania. 6. Termin wykonania zamówienia – maksymalnie 47 miesięcy od daty podpisania umowy, w tym: a) wytworzenie, instalacja, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie produkcyjne – maksymalnie 11 miesięcy od daty podpisania umowy, b) świadczenie usług gwarancji – 6 miesięcy od daty podpisania Protokołu Odbioru Końcowego przedmiotu umowy, c) świadczenie usług asysty technicznej – 36 miesięcy od daty podpisania Protokołu Odbioru Końcowego przedmiotu umowy. 7. Szczegółowe informacje dotyczące terminów i etapów realizacji zamówienia zostały zawarte w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
Optionen
Beschreibung der OptionenNa zamówienie składa się zamówienie podstawowe, świadczenie usług gwarancji i asysty technicznej oraz zamówienie objęte opcją szczegółowo opisane w Załączniku nr 3 - opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 4 - projekt umowy do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. 1. Zamawiającemu przysługuje prawo skorzystania z Prawa opcji w okresie obowiązywania Umowy. 2. Zamawiający w ramach Prawa opcji zastrzega możliwość realizacji dodatkowych prac o pracochłonności do 2400 osobogodzin pracy zespołu projektowego Wykonawcy. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie z tytułu wykonania zamówienia objętego Prawem opcji określone w ofercie Wykonawcy. 4. W celu skorzystania z Prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej o zamiarze skorzystania z Prawa opcji – przedmiotowe oświadczenie zostanie przekazane w przypadku pojawienia się konieczności rozwoju Platformy IP_CMC w okresie obowiązywania umowy. 5. Realizacja prac na podstawie Prawa opcji odbywać się będzie na zasadach określonych w OPZ. 6. Zamawiający może skorzystać z Prawa opcji w całości lub w części, jednorazowo lub wielokrotnie, do czasu wyczerpania puli osobogodzin. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z Prawa Opcji nie skorzysta lub skorzysta z niego jedynie w części. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. 7. W zakresie realizacji zamówienia objętego Prawem Opcji postanowienia niniejszej Umowy stosuje się odpowiednio.