419265-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Scanner – Profesionální vysoce kvalitní skener s příslušenstvím
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProfesionální vysoce kvalitní skener s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka a instalace nového a nepoužitého profesionálního vysoce kvalitního skeneru v souvislosti s realizací projektu „VYBUDOVÁNÍ DIGITALIZAČNÍHO PRACOVIŠTĚ V NOVÉM DEPOZITÁŘI BRNO – ŘEČKOVICE I.“.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1