2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van personeel ten behoeve van het behandelen van aanvragen van omgevingsvergunningen
Beschreibung: De gemeente Den Helder is voornemens om met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst aan te gaan voor het leveren van adequate medewerkers die namens de gemeente Den Helder aanvragen voor omgevingsvergunningen gaan behandelen in het kader van de Omgevingswet. De gemeente Den Helder verwacht dat ca. 110 aanvragen per jaar in dit kader worden overgedragen aan Opdrachtnemer. De gemeente Den Helder neemt de overige binnenkomende aanvragen zelf in behandeling. Genoemd aantal van 110 aanvragen per jaar is een inschatting waar geen rechten aan kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 505631
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75111000 Dienstleistungen der Exekutive und Legislative
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van 24 maanden die eenzijdig door de gemeente Den Helder maximaal 2 maal met 12 optiemaanden kan worden verlengd. De ingangsdatum is 01-07-2026. Als gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging zal de gemeente Den Helder dit uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de looptijd van de Raamovereenkomst schriftelijk bekend maken. Indien de gemeente Den Helder niet schriftelijk aangeeft gebruik te maken van de optie tot verlenging eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege zonder dat hiervoor opzegging vereist is. De Raamovereenkomst is aan het einde van de looptijd van rechtswege geëindigd. Verlengingen na deze datum zijn dan niet meer mogelijk.