2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Łęczyca”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Łęczyca. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) 86 szt. pom ciepła – na budynkach prywatnych w Gminie Łęczyca. 2) 4 szt. kolektorów słonecznych – na budynkach prywatnych w Gminie Łęczyca. Zamawiający informuje, że dobór mocy pompy ciepła przeprowadzono biorąc pod uwagę metraż budynku i szacunkowe zapotrzebowanie budynku na ciepło. Zamawiający nie posiada audytów energetycznych dla budynków przeznaczonych do montażu pomp ciepła. Za prawidłowy dobór będzie odpowiadał wykonawca. Zamawiający wymaga, aby dobór mocy pomp ciepła dla poszczególnych obiektów został poprzedzony sporządzeniem przez wykonawcę niezbędnych obliczeń energetycznych budynku w dedykowanym do tego celu programie a dobór mocy pomp musi być potwierdzony przez autoryzowanego dystrybutora pomp.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Łęczyca
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Łęczyca. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) 86 szt. pom ciepła – na budynkach prywatnych w Gminie Łęczyca. 2) 4 szt. kolektorów słonecznych – na budynkach prywatnych w Gminie Łęczyca. Zamawiający informuje, że dobór mocy pompy ciepła przeprowadzono biorąc pod uwagę metraż budynku i szacunkowe zapotrzebowanie budynku na ciepło. Zamawiający nie posiada audytów energetycznych dla budynków przeznaczonych do montażu pomp ciepła. Za prawidłowy dobór będzie odpowiadał wykonawca. Zamawiający wymaga, aby dobór mocy pomp ciepła dla poszczególnych obiektów został poprzedzony sporządzeniem przez wykonawcę niezbędnych obliczeń energetycznych budynku w dedykowanym do tego celu programie a dobór mocy pomp musi być potwierdzony przez autoryzowanego dystrybutora pomp. 2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: a) Opis przedmiotu zamówienia (Program Funkcjonalno-Użytkowy) – załącznik nr 8 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45330000 Installateurarbeiten