See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych (14 części)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa „Organizacji i realizacji jednodniowych szkoleń stacjonarnych (14 części)”. Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”. Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”. Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”. Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”. Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”. Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”. Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”. Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”. Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”. Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”. Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”. Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”. Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”. Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.