See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień
Beschreibung: Ogłoszenie wyników postępowania w rodzaju: Centrum zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży – II poziom referencyjny
Interne Kennung: 10-26-000061/PSY/04/1/04.9901.400.03/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001