See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van vers vlees en gevogelte voor het centrum voor ouderen- en thuiszorg Het Gulle Heem en het ouderenzorg- en dienstencentrum Elckerlyc
Beschreibung: Levering van vers vlees en gevogelte voor het centrum voor ouderen- en thuiszorg Het Gulle Heem en het ouderenzorg- en dienstencentrum Elckerlyc
Interne Kennung: PPP00E-3242/6205/2026-119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Centrum voor ouderen- en thuiszorg Het Gulle Heem
Beschreibung: Centrum voor ouderen- en thuiszorg Het Gulle Heem
Interne Kennung: 2026-119_1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Ouderenzorg- en dienstencentrum Elckerlyc
Beschreibung: Ouderenzorg- en dienstencentrum Elckerlyc
Interne Kennung: 2026-119_2