419366-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie pielęgnacji i wycinki drzewostanu na ulicach gminnych i drogach wewnętrznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie pielęgnacji i wycinki drzewostanu na ulicach gminnych i drogach wewnętrznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze świadczone w pasach drogowych ulic gminnych i dróg wewnętrznych takie jak : wycinka i pielęgnacja drzewostanu, usuwanie odrostów drzew, frezowanie karp drzew, usuwanie karp drzew, przesadzenie młodych nasadzeń drzew, ich pielęgnacja, wygrodzenia zabezpieczające drzewa, założenie opasek lepowych, demontaż palików stabilizujących drzewa itp.)
Interne KennungUD-IV-WZP.271.51.2025.MKA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 5 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.