419375-2026 - Wettbewerb
Polen – Baureifmachung – Budowa zastawki oraz przepustu na terenie leśnictwa Owcze Błota oraz zastawek na terenie leśnictw Szary Kierz i Komorze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa zastawki oraz przepustu na terenie leśnictwa Owcze Błota oraz zastawek na terenie leśnictw Szary Kierz i Komorze
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu 3 małych obiektów hydrotechnicznych na rowach melioracyjnych, dla niżej wymienionych zadań inwestycyjnych : a. Część 1- Budowa urządzenia wodnego - zastawki wraz z przepustem na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Owcze Błota, Nadleśnictwo Lubichowo na części działki nr 125/3, obr. Osieczna gmina Osieczna wraz z rozbiórką istniejącej zastawki z przepustem, b. Część 2- Budowa zastawki na rowie w rezerwacie „Siwe Bagno” na terenie leśnictwa Szary Kierz, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 50/1 w obr. Osówek gmina Osieczna, c. Część 3- Budowa urządzenia wodnego - zastawki na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Komorze, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 216/1, obr. Kościelna Jania gmina Smętowo Graniczne. Każde zadanie (numer zadania) w ramach części zamówienia należy traktować indywidualnie i sporządzić dla niego oddzielną, kompletną ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub większą ilość części. Oferta złożona na daną część musi, jednakże obejmować cały zakres prac określony w SWZ dla tej części 2) Szczegółowy opis przedmiaru zamówienia zawiera załącznik nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungZG.270.34.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45243600 Bau von Kaimauern, 45400000 Baufertigstellung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1- Budowa urządzenia wodnego - zastawki na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Owcze Błota, Nadleśnictwo Lubichowo na części działki nr 125/3, obr. Osieczna gmina Osieczna wraz z rozbiórką istniejącej zastawki z przepustem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa urządzenia wodnego - zastawki wraz z przepustem na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Owcze Błota, Nadleśnictwo Lubichowo na części działki nr 125/3, obr. Osieczna gmina Osieczna wraz z rozbiórką istniejącej zastawki z przepustem, Szczegółowy opis przedmiaru zamówienia zawiera załącznik nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Budowa zastawki na rowie w rezerwacie „Siwe Bagno” na terenie leśnictwa Szary Kierz, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 50/1 w obr. Osówek gmina Osieczna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa zastawki na rowie w rezerwacie „Siwe Bagno” na terenie leśnictwa Szary Kierz, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 50/1 w obr. Osówek gmina Osieczna, Szczegółowy opis przedmiaru zamówienia zawiera załącznik nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45243600 Bau von Kaimauern, 45400000 Baufertigstellung
LosLOT-0003
TitelCzęść 3- Budowa urządzenia wodnego - zastawki na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Komorze, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 216/1, obr. Kościelna Jania gmina Smętowo Graniczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa urządzenia wodnego - zastawki na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Komorze, Nadleśnictwo Lubichowo, na części działki nr 216/1, obr. Kościelna Jania gmina Smętowo Graniczne Szczegółowy opis przedmiaru zamówienia zawiera załącznik nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungCzęść 3