See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Giftcards ten behoeve van Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: De opdracht betreft de levering aan het Ministerie van Defensie (hierna: de Aanbestedende dienst) van Giftcards ten behoeve van een eindejaars personeelsbeloning van de Aanbestedende dienst aan haar medewerkers, die inwisselbaar zijn voor gevarieerde Eindejaarsgeschenken door middel van een keuzeconcept in een webwinkel van de Opdrachtnemer. Leverancier biedt daarbij jaarlijks diverse keuzeartikelen aan via een webwinkel waarbij er ruime keuze is uit verschillende Geschenken in verschillende productgroepen en prijsklassen. Daarnaast moet het voor de medewerkers van de Aanbestedende dienst mogelijk zijn om de Giftcards in te kunnen wisselen voor Cadeaukaarten voor online winkels maar ook voor besteding in fysieke winkels. Een individuele Giftcard vertegenwoordigt een vaste waarde van € 50,- inclusief BTW. De waarde van de Giftcards wordt iedere 3 jaar herzien, voor het eerst in 2027. Naar aanleiding van deze herziening kan het besteedbare bedrag naar boven of naar beneden worden bijgesteld. Giftcards en Eindejaarsgeschenken worden door leverancier geleverd op defensielocaties in Nederland en Munster (DL) en huisadressen in Nederland en de grensregio’s van Duitsland en België.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eén verlengingsoptie van één jaar.