See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele arbeid (in twee percelen)
Beschreibung: Dit is een Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Overeenkomst met meerdere Inschrijvers die ISNV kunnen voorzien in een deel van de behoefte aan flexibele arbeid. De Opdracht is gesplitst in meerdere percelen, namelijk: 1. Uitzenden en detacheren: er wordt een raamovereenkomst afgesloten met één Inschrijver en er wordt een zogenaamde wachtkamerovereenkomst afgesloten met één Inschrijver. 2. Payrolling: er wordt een raamovereenkomst afgesloten met één Inschrijver en er wordt een zogenaamde wachtkamerovereenkomst afgesloten met één Inschrijver. Inschrijvers kunnen inschrijven op meerdere percelen en eveneens meerdere percelen gegund krijgen. Per perceel dient een separate, op zichzelf staande Inschrijving ingediend te worden door Inschrijvers; per perceel worden de Inschrijvingen door ISNV beoordeeld en wordt door ISNV een Gunningsbeslissing genomen. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden.
Interne Kennung: 6826f93ded71d21b9acd2450
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung, 79600000 Personaleinstellung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitzenden en detacheren
Beschreibung: Perceel 1: Uitzenden en detacheren; er wordt een raamovereenkomst afgesloten met één Inschrijver en er wordt een zogenaamde wachtkamerovereenkomst afgesloten met één Inschrijver.
Interne Kennung: 6826f93ded71d21b9acd244e
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Los: LOT-0002
Titel: Payrolling
Beschreibung: Perceel 2: Payrolling; er wordt een raamovereenkomst afgesloten met één Inschrijver en er wordt een zogenaamde wachtkamerovereenkomst afgesloten met één Inschrijver.
Interne Kennung: 6826f93ded71d21b9acd2451
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung