41941-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Rokitno, gm. Lubartów – budowa kwatery III.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wykonanie przebudowy składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Rokitno, gm. Lubartów – budowa kwatery III.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Rokitno, gm. Lubartów – budowa kwatery III.
Interne KennungEZ/241/96/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres email: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie eZamówienia. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” System prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się 2 pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45222110 Bau von Mülldeponien, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Rokitno, gm. Lubartów – budowa kwatery III. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwa etapy. Etap I obejmuje: • wykonanie i uzgodnienie z Przedstawicielem Zamawiającego oraz przekazanie Przedstawicielowi Zamawiającego projektu wstępnego; • wykonanie, uzgodnienie z Przedstawicielem Zamawiającego oraz przekazanie Przedstawicielowi Zamawiającego projektu budowlanego wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Etap II obejmuje: • wykonanie całości robót objętych przedmiotem zamówienia wraz z pozyskaniem pozwolenia na użytkowanie składowiska.